KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374409
nr 1337 4409
Uwe Magener, Signerad UMA, 1996. Olja på duk, 100x73 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:31:23
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr